YHTEYSTIEDOT

Hallitus 2016

Pirjo Danielsbacka, puheenjohtaja

pirjo.danielsbacka@elisanet.fi

0400-684459

Kaisa Ukkola, jäsensihteeri

kaisa.ukkola@sok.fi

050-4661144

Susanne Rantanen, varapuheenjohtaja

susanne.rantanen@hamina.fi

050-4915751

Marja-Leena Sundberg, jäsen

marja-leena.Sundberg@Hotmail.com

050-5256346

Ritva Lautala, jäsen

ritvala1@luukku.com

040-7082229

Satu Anttila, jäsen

040-8667605

Raija Kuparinen, jäsen

raijakupari@gmail.com

050-4108386

Anniina Anttila, varajäsen

e-kr@hotmail.fi

050-3479065

Nelli-Kaisa Rantanen, varajäsen

nelli.rantanen@Hotmail.com

050-4990086

Hanna Poutanen, rahastonhoitaja

hanna.poutanen@kymp.net

050-5203834